בריאה מודעת

דרכי במישורי הבריאה המודעת החלה במידה ניכרת עם הכרותי את שיטת התטא הילינג אשר פותחה ע"י ויאנה סטייבל מורה ומרפאה רוחנית בשנת 1995. בהמשך הבנתי שהאמיתות שקיבלתי תקפות גם מחוץ לגבולות השיטה והכנסתי אותן למרחב לריפוי כתהליך העומד בפני עצמו.

אנרגיית הבריאה נמצאת בכל. מהרובד השטחי ביותר ועד הרובד העמוק ביותר של החיים והקיום.

הבריאה קשובה לנו תמיד, לעיתים עוד לפני שאנחנו קשובים לעצמנו. מכוונת לטובתנו הגבוהה ביותר בכל נושא . לגדילה, לבריאות, לשגשוג...

הבריאה מבקשת לספק את מבוקשנו באופן שישרת את טובתנו לעיתים אף מעבר למה שאנחנו מאמינים שיכול להתקיים.

האמונות שלנו, ההתניות והדפוסים, המודעים ושאינם מודעים, הם מה שעומד בינינו לבין הגשמת טובתנו הגבוהה והגשמת מהוויינו.

ככל שנוריד את ההפרעות, ההתנגדויות, מכשולים מצדנו , אשר הינם תוצר של מגבלות התפיסה שלנו ונצליח להתמסר לכוחות המקיימים את הבריאה כולה, נוכל להגשים את מלוא הפונציאל אליו נבראנו בבריאות, סיפוק  והגשמה.

כמטפלים ומרפאים, אנחנו מתחברים לאנרגית הבריאה במצב מעין מדיטטיבי ומשם מזמנים למידה, שינוי וריפוי עבור המטופל. אנחנו מתרגלים לראות, לשמוע, להרגיש ולפרש את האנרגיה העל-חושית. בתהליך החקירה נבחן סיבות שונות אשר עשויות להיות הגורם המונע מהאנרגיה להכנס  למרחב המטופל לביצוע השינוי המתבקש.

בעזרת תשאול, שיחה, סריקה אינטואיטיבית, ותפילה נקבל פרספקטיבה על העניין וגם את הכלים לפתור אותו.

תהליך העבודה כפוף בכל שלב לרצון ולבחירה החופשית של המטופל, ללא שיפוטיות או כפייה, במרחב  אוהב, תומך ומכיל, המזכיר ומעודד את האפשרות לחיות באהבה ובבריאות טובה.

052-955-1870

  • Facebook - Grey Circle

ארבע אמהות, אורוות האמנים,

פרדס חנה כרכור

©2019 מרחב לריפוי - אחינועם לב זמיר.